Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Předsádky a redukce forDSLR95% (Perfektní)2 recenze

Produkt forDSLR adaptér M42 na Canon EOS . Adaptér pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF a EF-S pro objektivy s bajonetem M42 (závitem). Adaptér nemá blokaci clony.

Uložit ke srovnání

Produkt forDSLR mezikroužky pro Canon EOS . Mezikroužky umožňují libovolné vytváření makro fotografií. Tři mezikroužky 7, 14 a 24mm vyrobené z hliníku.

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry 39 na 52 mm

Produkt forDSLR redukční kroužek 39-52 mm . Redukční kroužek umožňuje upevnění příslušenství nebo filtrů průměru 52 mm na objektivuo průměru 39 mm.

Uložit ke srovnání

forDSLR adaptér M42 na Nikon F s blokací clony

Produkt forDSLR adaptér M42 na Nikon F s blokací clony . Špičkový adaptér specialisty na fotografické příslušenství s blokací clony pro fotoaparáty s bajonetem Nikon F na...

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry Step down 77 na 67 mm

Produkt forDSLR redukční kroužek Step down 77-67mm . Redukční kroužek pro uchycení příslušenství s průměrem závitu 67 mm na objektivy s průměrem filtrového závitu 77 mm.

Uložit ke srovnání

forDSLR adaptér M42 na Canon s blokací clony

100% (Perfektní)1 recenze

Produkt forDSLR adaptér M42 na Canon s blokací clony . Špičkový adaptér specialisty na fotografické příslušenství s blokací clony pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF a EF-S na...

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry Step down 58 na 52 mm

Produkt forDSLR redukční kroužek Step down 58-52mm . Redukční kroužek pro uchycení příslušenství s průměrem závitu 52 mm na objektivy s průměrem filtrového závitu 58 mm.

Uložit ke srovnání

forDSLR T2 adaptér pro Pentax

Produkt forDSLR T2 adaptér pro Pentax . Redukce pro zrcadlovky Pentax s bajonetem K pro příslušenství upínatelné šroubovým bajonetem T2.

Uložit ke srovnání

forDSLR adaptér bajonetu pro Sony E na objektivy Canon EF a EF-S

Produkt forDSLR adaptér bajonetu pro Sony E na objektivy Canon EF a EF-S . Adaptér pro fotoaparáty s bajonetem Sony NEX E na objektivy Canon EF.

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry 62 na 67 mm

Produkt forDSLR redukční kroužek 62-67mm . Redukční kroužek umožňuje upevnění příslušenství nebo filtrů průměru 67 mm na objektivu o průměru 62 mm.

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry 72 na 77 mm

95% (Perfektní)2 recenze

Produkt forDSLR redukční kroužek 72-77mm .

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry 67 na 77 mm

90% (Perfektní)1 recenze

Produkt forDSLR redukční kroužek 67-77mm . Redukční kroužek umožňuje upevnění příslušenství nebo filtrů průměru 77 mm na objektivuo průměru 67 mm.

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry Step down 77 na 72 mm

80% (Velmi dobrý)1 recenze

Produkt forDSLR redukční kroužek Step down 77-72mm . Redukční kroužek pro uchycení příslušenství s průměrem závitu 72 mm na objektivy s průměrem filtrového závitu 77 mm.

Uložit ke srovnání

forDSLR držák filtrů Cokin Z-Pro

Produkt forDSLR držák pro systém Cokin Z-Pro . Držák pro filtry Cokin Z-PRO.

Uložit ke srovnání

forDSLR adaptér pro Cokin P 77 mm

Produkt forDSLR redukční kroužek pro systém Cokin P 77mm . Adaptační kroužek 77mm pro Systém Cokin P.

Uložit ke srovnání

forDSLR adaptér pro těla MFT na objektivy z bajonetem Canon EF

Produkt forDSLR adaptér pro těla MFT na objektivy z bajonetem Canon EF . Adaptér sloužící pro upevnění objektivu s bajonetem Canon EF pro fotoaparáty Olympus/Panasonic s...

Uložit ke srovnání

forDSLR redukce pro filtry 67 na 72 mm

Produkt forDSLR redukční kroužek 67-72mm . Redukční kroužek umožňuje upevnění příslušenství nebo filtrů průměru 72 mm na objektivuo průměru 67 mm.

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 61 produktů
1 2 3 4

Zboží oblíbených značek
na jednom místě:

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Predsádky a redukcie