APUTURE sada mezikroužků 13mm/21mm/31 mm pro Canon

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Levný.
    • Neumožňuje mi kombinaci s extendrem (Canon 2,0).

Spokojenost tak napůl.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Dělají co mají.
    • Značky pro nasazováni jsou nevím k čemu, protože podle nich to nelze sesadit.

Čekal jsem lepší zpracování. Ale jinak jsem rád, že je mám.

• , zakoupeno v amio.cz

• Kvalita zpracování

Tyto mezikroužky lze doporučit každému, kdo hledá alternativu k originálním produktům výrobce své zrcadlovky. V porovnání s jinými alternativami (Kenko, Meike, Soligor, ...) nabízí výborný poměr mezi kvalitou provedení/funkčností a cenou.
    Při převzetí zboží jsem měl bohužel smůlu, protože moje sada byla pravděpodobně vadná - na těle Canon 400D odmítaly fungovat všechny tři mezikroužky zároveň. Prodejce mi je ale ještě týž den vyměnil a nová sada funguje úplně bez problémů, takže doporučuji i pro majitele starších digitálních těl...

Produkt nemá žádné parametry.

Kvalitní sada mezikroužků Aputure pro fotoaparáty Canon EOS, díky kterým se můžete ponořit do fascinujícího světa makrofotografie, aniž by jste museli investovat nemálo peněz do speciálního makro objektivu. Kvalitní sada mezikroužků Aputure pro fotoaparáty Canon EOS, díky kterým se můžete ponořit do fascinujícího světa makrofotografie, aniž by jste museli investovat nemálo peněz do speciálního makro objektivu.

Sada obsahuje navzájem kombinovatelné mezikroužky 13, 21 a 31 mm

Kompatibilní se všemi objektivy s bajonetem Canon EF a EF-S

Podporuje TTL měření expozice a automatické ostření

Kvalitní kovová konstrukce a pozlacené kontakty

Silné, robustní, odolné a přitom lehké a přenosné

• S tělem Canon 6D kroužky komunikovaly, jak jsem od nich očekával.
    • Naprosto nedůvěryhodné a nebezpečné provedení, nedoporučuji!

Naprosto nedůvěryhodné a nebezpečné provedení. Měl jsem nasazen 31 mm kroužek s objektivem Canon 70–200/4 – nijak zvlášť těžký objektiv. Fotoaparát jsem měl zavěšen na krku a při normální chůzi se objektiv vylomil i s objektivem! Objektiv spadl na zem, zdá se, že přežil, ale při větším zaclonění vydává při odpálení spouště lehké zašustění. Jestli navíc bylo poškozeno tělo malými částmi z rozpadlého kroužku ještě netuším. Každopádně děkuji firmě Aputure za to, že mám o zábavu postaráno a za další neplánované výdaje. Na závěr – v manuálu, který je dodáván k výrobku, ani v informacích k výrobku uváděných v různých obchodech, žádné váhové omezení použití kroužků s dalšími objektivy není uvedeno. Mezikroužky mám asi 2 měsíce a toto bylo první nasazení v plenéru (poprvé jsem testoval pouze doma pro ověření, zda vše s tělem funguje).
    Doporučuji ruce pryč od tohoto výrobku, pokud chcete používat na teleobjektivu.

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Levný.
    • Neumožňuje mi kombinaci s extendrem (Canon 2,0).

Spokojenost tak napůl.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Dělají co mají.
    • Značky pro nasazováni jsou nevím k čemu, protože podle nich to nelze sesadit.

Čekal jsem lepší zpracování. Ale jinak jsem rád, že je mám.

• , zakoupeno v amio.cz

• Kvalita zpracování